Podpierdalacz ze Skałki

Ten gostek ze Skałki, który uwielbiał się fotografować w skórzanych strojach a la Freddie Mercury ma dużo wolnego czasu. Zamiast pracować przegląda Internet i się wstydzi. 

Ale mniejsza z tym. Najzabawniejsze jest to, że zachowuje się jak … skarżypyta. Usłyszał coś o RODO i napisał do właściciela serwera, na którym mamy bloga taki donosik:

Zgodnie z danymi uzyskanymi poprzez ogólnodostępną wyszukiwarkę whois – na Państwa serwerze (nr IP 185.23.21.17) podwieszony został blog (adres www.kostempskiwonzeswion.pl) na którym regularnie publikowane są wpisy szkalujące dobre imię szeregu osób w tym również publicznych.
Nie to jednak jest przedmiotem mojego zgłoszenia (chociaż i na to być może należałoby spojrzeć).
Mój mail związany jest z opublikowaniem w jednym z wpisów na tym blogu (http://www.kostempskiwonzeswion.pl/amator-domen/) moich pełnych danych adresowych wraz z imieniem , nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu – bez mojej zgody i wbrew uregulowaniom zawartym w obowiązujących przepisach dot. ochrony danych osobowych – tzw. RODO.
Z uwagi na powyższe uprzejmie proszę o spowodowanie usunięcia rzeczowego wpisu oraz emisji tych danych z poziomu infrastruktury Państwa firmy.

Sikorski, bo to ten „miszcz intelektu” jest autorem tej skargi, nie odrobił lekcji. Co można sprawdzić za pomocą ogólnodostępnej wyszukiwarki Google. Zatem w ramach edukacji i wyrównywania szans osób z terenów poprzemysłowych, lekcja pierwsza i ostatnia:

Otóż ów zakwestionowany obrazek był zrzutem strony Sikorski rejestrował domenę, i dobrowolnie podał swoje dane adresowe. Pajac powinien wiedzieć, że w Sieci nic nie ginie.

Zrobiliśmy facetowi łaskę (nie mylić z laską, bo preferencje mamy inne), i usunęliśmy ze zrzutu numer jego telefonu. Mamy jednak nadzieję, że zdążyliście zapisać.

Na miejscu Sikorskiego Tomasza modlilibyśmy się, aby z Internetu zniknęły inne, bardziej prywatne i dotyczące jego zdjęcia i filmy. Bo z nakręceniem klipu wyborczego nie będzie problemu. Najmniejszego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.