Mebelki

Wiewiórki donoszą o jakichś niezapłaconych rachunkach zakładowi stolarskiemu z Rybnika przez naszego ulubieńca. Naturalnie to zapewne podłe plotki.

Czyżby to były drzwi, schody lub okna do nowej rezydencji? Może nowa kuchnia?

Zajmujemy się projektowaniem, wytwarzaniem oraz montażem schodów, drzwi, mebli oraz wystrojem wnętrz. Od początku istnienia firmy zlecenia pozyskiwane są z polecenia zadowolonych klientów i rekomendacji firm współpracujących z nami przy kolejnych realizacjach. Starannie dobierając detale, dążymy do uzyskania określonego przez Inwestora klimatu.

To tak podłe plotki, że aż nie chce się nam wierzyć… Ale zobaczymy. Czekamy na resztę dokumentów.

Tik-tak, tik-tak…

One thought on “Mebelki

  1. Witam. Dopiero dzisiaj trafiłem na Waszą stronę . Widać ten Pan nie tylko mnie zaszkodził . Warto poinformować opinię publiczną szerzej o postępowaniach p. Kostempskiego . Jestem jak widać nie jedynym poszkodowanym wykonawcą w domu tego Pana . W trakcie realizacji przewinęło się kilkanaście ekip wykonawczych , każdej ” urwał z zapłaty”. Mnie naciskał na rozliczenie bez rachunku potem na maksymalnie zaniżenie rachunku . Podstawą działania tego Pana jest ” gładka gadka , pewność siebie , zapewnianie o swej solidności „jest prezydentem miasta ” nie podpisywanie umowy , prowadzenie robót i podejmowanie decyzji bez potwierdzenia na piśmie , na końcu podważanie własnych decyzji . Resztę łatwo przewidzieć . Otrzymać zaliczkę na materiał od tego Pana graniczy z cudem . Prawdopodobnie nie posiada prawie żadnych rachunków , lub częściowe na zaniżone kwoty. Ciekawe czy ten stolarz otrzyma swoją zapłatę . Widziałem efekt prac , górna półka wykonawców . Ja już nic dla siebie nie uzyskam , może innym pomogę . Pozdrawiam wykonawca z Katowic .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.