Kostempski zapowiada czystki

Zwycięzca wyborów prezydenckich w Świętochłowicach, jeżeli ma trochę władzy i słabą psychikę, szybko zacznie się odgrywać na konkurentach, czyli przeprowadzać czystki.

Powód? Wzmocnienie swego lichego ego oraz znalezienie miejsc pracy dla znajomych i partyjnych towarzyszy. Czy tak będzie w Świętochłowicach? Niewykluczone.

Dzisiaj otrzymaliśmy takiego maila:

Niestety, prognozy te są już tylko i wyłącznie prawdą. Jak donosi pewne źródło – jeden z bliskich pracowników W urzędzie – Kostempski miał powiedzieć zaraz po wygraniu, że:

„zaczną się czystki w MPGL, MPGK, Skałce. Najbliższe 4 lata to zmiany stołków”.

A jaki będzie ich powód ? Oficjalny: brak zaufania do dyrektorów, słabe zarządzanie.
A rzeczywiście to prezydent będzie czyścił osoby, które naraziły mu się w wyborach.
Tak więc porozumienie partnerstwo publiczne to kwestia miesięcy, a może nawet tygodni.

Tyle nasz Czytelnik. I tu pytanie: Jesteście zdziwieni? Bo my nie. Od „pana z drogim zegarkiem nieujętym w oświadczeniu majątkowym” niczego innego nie można było się spodziewać. Przy okazji mały apel [ ale nie Krystyna 😉 ]:

Informujcie nas o wszystkim ważnym dla mieszkańców naszego miasta, o tym  co się dzieje w magistracie, w kręgu znajomych Delfina i nie tylko. Adres e-mail w zakładce „kontakt”

Kostempski lubi public relations i igrzyska. Zatem trzeba taką rozrywkę temu panu zapewnić. Na odpowiednim, katowickim poziomie.

5 thoughts on “Kostempski zapowiada czystki

  1. MPGL to powinien być zrównany z ziemią a nie tylko czystki:| Pytanie tylko kto ma zastąpić tych idiotów, bo jak znajomi to marne szanse na godne zarządzanie.

  2. A Wam żal d..y ściska o ten zegarek już to się nudne robi.Co do czystek to wcale się nie dziwię sama bym tak zrobiła … widać po tym ” artykule” bliski współpracownik a dupę Kostempskiemu obrabia to dziękuję za takiego współpracownika.A tak na marginesie bardzo się cieszę że Kostempski wygrał – na nic się Wasze głupie oczerniające artykuły zdały ;););)

    1. Kostempski nie wygrał. Wygrały układy, manipulacje, intrygi. Kostempski jest tylko twarzą powyższych, choć przyznam że w swojej kategorii na pewno jest leaderem. Tylko pewne przysłowie mówi: „Easy Come, Easy Go”. Zawsze się sprawdza, tylko czasem troszkę trzeba poczekać.

    2. To po co się tu udzielasz? Ponadto raczej nie chodzi, że ktoś komuś zazdrości zegarków. Raczej czemu nie został zgłoszony, kto mu go dał i za co?

      Widzę, że jesteś zadowolona z wyboru. Najwyraźniej dalej będziesz się trzymać swojego stołka, a może właśnie kogoś masz zastąpić w wymienionych miejscach?

  3. To ze będą czystki to było pewne przecież za pierwszym razem już były w magistracie ale po walce związków zawodowych z urzędu większą część pracowników przywrócono do pracy ( na szczęście ) Teraz przyszła kolej na MPGK czy MPGL przecież ziomeki muszą gdzieś pracować a Swietochlowiczanie muszą poczekać do następnych wyborów ( może bez cyrku ) Rozumie ludzi którzy widza ze wreszcie się coś u nas dzieje ale każdy kij ma dwa końce a my o tym drugim dowiemy się dopiero za kilka lat .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.