Kontakt

Prosimy do nas pisać:  dawid[at]kostempskiwonzeswion.pl

[at] w adresie zamień na @

11 thoughts on “Kontakt

 1. Dawid Kostempski za czasów nauki w liceum był naziolem, chuliganem i skinem. W tym czasie zabił człowieka, co zostało zgrabnie wyciszone przez jego tatulka. Info w 100% pewne. Niech się tym ktoś w końcu zainteresuje!
  On powinien siedzieć w więzieniu, a nie robić jakiśkln rodzinno-polityczny. W tych Świonach muszą mieszkać niezłe ciule, skoro pozwalają takiej osobie piastować szereg ważnych stanowisk.

 2. ALE STEK ZŁOŚLIWOŚCI, TYPOWO POLSKIE! Ciekawe czym się zajmuje autor tej pożal się Boże stronki, skąd ma tyle czasu na jadowite opisywanie Państwa Kostemspkich, ile w tym zajadłości! Normalny człowiek skupia się na sobie i swojej codziennej pracy i jeśli jest zdrowy na umyśle, to stara się być życzliwy i racjonalny wobec innych. Autor tej strony jak widać ma jakieś problemy ze sobą albo ze swoim odbiorem rzeczywistości, która nie jest taka, jakby sobie życzył.

  1. Pomiędzy złośliwością a krytycyzmem jest mała różnica. Normalnego człowieka można też inaczej zdefiniować aniżeli piszesz; a piszesz o kimś podporządkowanym. Swiat jest jednak pełen karierowiczów,którym trzeba uważnie sie przyglądać. aby ich nakryć.

 3. A czy słyszeliście o kampanii wyborczej prowadzonej przez Włodarza w placówkach miejskich w formie spotkań? Na których jest nieobowiązkowo obowiązkowa wymagana obecność całych załóg i składów osobowych. Nawet pracownicy w tym dniu nie pracujący maja się stawić ku sile i chwale narodu.
  Jak za dawnych czerwonych lat!

 4. RAZEM ZE STARYM KRADLI ZŁOM Z KOPEXU – TAK SIĘ DOROBILI ! ! !
  JEGO STARY ZA TO ŻE KAPOWAŁ KOLEGÓW I KOLEŻANKI NA UB ZOSTAŁ DYREKTOREM I PROMOWAŁ SYNALKA NAJPIERW W LICEUM POTEM NA STUDIACH.
  DO DZIŚ PAMIĘTAM JAK TATA LATAŁ DO BUDY Z PIENIĘDZMI ZA SYNALKA BO CO ROK BYŁ DUŻY PROBLEM Z PROMOCJA DO NASTĘPNEJ KLASY 😉
  CAŁA SZKOŁA SIĘ Z NIEGO ŚMIAŁA I ŚMIEJE DO DZIŚ ; )
  ŁYSA ŁAJZA ; )
  POZDRAWIAM CAŁEGO SŁOWAKA I EKIPĘ Z 3A , B I D

 5. Czy to prawda że przedsiębiorca pogrzebowy kupił bez przetargu nieruchomość przy ul. Wyzwolenia za ułamek wartości (bodajże 28 000 zł)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.