Dowód arogancji Kostempskiego

Ledwo wczoraj opisaliśmy kolejny ekologiczny skandal z tajną budową spalarni odpadów w centrum miasta, a już w Świętochłowicach zawrzało. Arogancji Kostempskiego i jego przydupasów mówimy nie!

Mieszkańcy naszego miasta nigdy nie byli tak potraktowani przez żadnego prezydenta.

Poczuliśmy się, jakby Kostempski napluł nam w twarz. Gardzi nami, bo jesteśmy stąd, ze Świętochłowic i przez lata uczciwej pracy nie zarobimy tyle, ile on – czytamy w otrzymanych e-mailach.

Nietaktem w takiej sytuacji byłoby pytanie Was, czy w nadchodzących wyborach zagłosujecie na Kostempskiego, mieszkańca Katowic, zameldowanego w Świętochłowicach? Zresztą patrząc na jego „polityczną karierę” oraz partię, z której list startuje, trudno się jeszcze czemukolwiek dziwić. Czy Jerzy Buzek nadal jest dumny z Dawida Kostempskiego?inwestycja

Namawiamy Was do czytania naszej strony oraz do zapisywania się newslettera. Następne artykuły będę jeszcze bardziej szokujące i odzierające Delfina z czegokolwiek.

Niektórzy radni polecieli zrobić zdjęcia miejsca, gdzie powstaje w tajemnicy eksperymentalna spalarnia odpadów. Nie mogli uwierzyć, że chłoptaś z przyklejonym na twarzy uśmieszkiem tak ich zrobił w… Powyżej zdjęcie z profilu na FB Zbigniewa Nowaka. Jak widać wszystko się zgadza.

Wkrótce opiszemy kontakty pomiędzy Kostempskim i jego otoczeniem, a Arkadiuszem Primusem – prezesem firmy Investeko SA. I jeszcze jedno – niedawno Investeko SA udanie zadebiutowała na rynku NewConnect warszawskiej giełdy.

Ciekawe, czy i jak owa „tajna budowa ekologicznej spalarni” wpłynie na notowania spółki?

Może pora przejrzeć na oczy i odesłać Delfina tam, gdzie jego miejsce, czyli do Katowic na ulicę Mikołowską 10?

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.