Bieńkowska nie poparła żony Delfina

Ela Bieńkowska, koleżanka Dawida Kostempskiego (partyjna koleżanka), z którą spacerował nad cuchnącą Kaliną, nie popiera w wyborach samorządowych Agnieszki Kostempskiej i kandydatów z PO, tylko konkurencyjny komitet.

Komisarz UE (używając terminologii zaczerpniętej z gender – komisarka) Elżbieta Bieńkowska poparła Komitet Wyborczy „My To Mysłowice” w wyborach samorządowych. Wyrządziła w ten sposób dużą przykrość Delfinowi i Barbie. T świadczy tez o tym, co E. Bieńkowska myśli o Platformie Obywatelskiej i jej kandydatach. Na jakiekolwiek stanowisko i funkcję.

Rodzinie K. pozostaje wezwać na pomoc niezawodnego Jerzego Buzka. Decyzja PO o wystawieniu Agnieszki Kostempskiej w wyborach prezydenckich w Mysłowicach wywołała lawinę kpin.

Barbie

I słusznie. Znajomość problemów tego miasta, które żona prezydenta Świętochłowic mija jadąc Audi Q7 z Katowic do pracy w Sosnowcu, gdzie pracuje (o ile wybiera drogę przez Mysłowice) jest taka sobie. Ale ego, podobnie jak Delfina – ogromne.
Ile głosów zdobędzie Kostempska, która swoje ulotki wyborcze rozdaje w kreacji, której wartość swobodnie możemy wycenić jako miesięczne dochody mysłowickiej rodziny?

„My To Mysłowice” to dość silna grupa działaczy samorządowych składających się z trzech członków PO i dwóch byłych działaczy PiS. W wyborach samorządowych KKW „Mysłowice to My” wystawia 46 kandydatów na radnych.

 

3 thoughts on “Bieńkowska nie poparła żony Delfina

  1. Ach cóż za afront! Be! Cóż na to kolega Jurek? Czy już interweniował? Bo jak się Marianek wkurzy to mu nie będzie do śmiechu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.